Giresun Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi, Giresun Üniversitesi OBİS


Giresun Üniversitesi, Öğrenci Bilgi Sistemi, Giresun Üniversitesi otomasyon, Giresun Üniversitesi obis,Giresun ÖBS
ÖBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

giresun obis, giresun obs, Giresun Üniversitesi OBİS, Giresun Üniversitesi OBS,Giresun Üniversitesi öğrenci bilgi sistemi , Giresun Üniversitesi sınav sonuçları , Giresun Üniversitesi vize sonuçları , Giresun Üniversitesi final sonuçları , Giresun Üniversitesi öğrenci girişi , Giresun Üniversitesi üniversite bilgi sistemi , Giresun Üniversitesi üniversite bilgi yönetim sistemi , Giresun Üniversitesi öğrenci giriş , Giresun Üniversitesi ders kayıtları , Giresun Üniversitesi ders kayıt tarihleri , Giresun Üniversitesi vize tarihleri , Giresun Üniversitesi final tarihleri , Giresun Üniversitesi bütünleme tarihleri , Giresun Üniversitesi sınav tarihleri , Giresun Üniversitesi ubis , Giresun Üniversitesi obis , Giresun Üniversitesi öbis , Giresun Üniversitesi obs , Giresun Üniversitesi öbs , Giresun Üniversitesi öibs , Giresun Üniversitesi bys , Giresun Üniversitesi otomasyon , Giresun Üniversitesi universite bilgi sistemi , Giresun Üniversitesi öğrenci girişi , Giresun Üniversitesi e öğren
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ YENİ ARAYÜZÜ HAKKINDA
1. Açılış sayfasına ilk girişinizde "İlk şifrenizi oluşturmak için tıklayınız" linkini seçiniz.
2. Gelen sayfada TC Kimlik No, Baba Adı ve Doğum Tarihi alanlarını doldurarak "Şifre Oluştur" butonuna basınız.
3. Açılan sayfada kullanıcı adınız ve şifreniz yazılı olarak çıkacaktır.
ÖNEMLİ NOT: Oluşan kullanıcı adınız sisteme her girişinizde kullanılmak üzere tanımlanmıştır. Değişmeyecektir. Belirlenen ilk şifre ise yalnızca 5 dakika için geçerli olacaktır. Bu nedenle bu süre zarfında kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için "Giriş sayfasına gitmek için tıklayınız" linkini seçiniz.
4. Kullanıcı adınız ve geçici şifreniz ile sisteme giriş yapınız.
5. Gelen sayfada şifrenizi değiştirmeniz istenecektir. Açıklamalar doğrultusunda yeni şifreniz oluşturunuz ve sizden istenen diğer bilgileri giriniz ve kaydediniz.

1-Eski yönetmeliğe sadece 2011 yılından önce kayıt yaptıran öğrenciler dahil olacaktır.
2-2011 yılında farabi ,dgs ,yatay geçiş gibi programlar ile gelen öğrenciler sınıflarına bakılmaksızın yeni yönetmeliğe tabi olacaklardır.
3-Eski yönetmeliğe tabi olan öğrencilerin not dönüşümü bahar dönemi not girişleri bittikten sonra yapılacaktır. Güz dönemi notlarıda tekrar hesaplanacaktır.
4-2011-2012 Güz döneminde DC olan ders, başarı şartlarını sağlıyor ise başarılı olarak düzeltilecektir.
Giresun Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi, Giresun Üniversitesi OBİS,Giresun Üniversitesi OBS,Giresun Üniversitesi ÖBS,giresun obs,giresun öbs,giresun obis

Webdesign by Desk02