İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi,Kemerburgaz OBS

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi,
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi OBS GİRİŞ,öğrenci otomasyonu,
OBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Kemerburgaz Üniversitesi online , Kemerburgaz Üniversitesi sınav sonuçları , Kemerburgaz Üniversitesi vize sonuçları , Kemerburgaz Üniversitesi final sonuçları , Kemerburgaz Üniversitesi öğrenci girişi , Kemerburgaz Üniversitesi bilgi sistemi , Kemerburgaz Üniversitesi bilgi yönetim sistemi , Kemerburgaz Üniversitesi öğrenci giriş , Kemerburgaz Üniversitesi ders kayıtları , Kemerburgaz Üniversitesi ders kayıt tarihleri , Kemerburgaz Üniversitesi vize tarihleri , Kemerburgaz Üniversitesi final tarihleri , Kemerburgaz Üniversitesi bütünleme tarihleri , Kemerburgaz Üniversitesi sınav tarihleri , Kemerburgaz Üniversitesi ubis , Kemerburgaz Üniversitesi obis , Kemerburgaz Üniversitesi öbis , Kemerburgaz Üniversitesi obs , Kemerburgaz Üniversitesi öbs , Kemerburgaz Üniversitesi öibs , Kemerburgaz Üniversitesi bys , Kemerburgaz Üniversitesi otomasyon ,İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi OBS GİRİŞ, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi, Öğrenci Otomasyonu
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi'nde eğitim ücrete tabidir. 2013-2014 akademik yılında öğrenim ücreti aşağıdadır:

Tıp Fakültesi: 30.000 TL
Eczacılık Fakültesi: 25.000 TL
Meslek Yüksekokulu: 10.000 TL
Diğer programlar ve tüm mevcut öğrenciler: 22.000 TL

Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir. İngilizce dilinde eğitim yapılan programlar için hazırlık sınıfı ücretleri ilgili program ücretiyle aynıdır.

Yıllık öğrenim ücreti Üniversite tarafından ödeme için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında her ayın en geç ikinci gününe kadar toplam on eşit taksitte veya Üniversitenin anlaşmalı olduğu taksit özelliğine sahip, limiti toplam bir yıllık öğrenim ücretini ödemeye yeterli banka kredi kartları ile en fazla 8 (sekiz) eşit taksitte ödenir.

Öğrenim ücretleri kesin kayıt sırasında tamamı peşin olarak ödenirse %5 indirim uygulanır. Takip eden her yıl için öğrenim ücreti Mütevelli Heyet tarafından günün ekonomik koşullarına göre yeniden belirlenip akademik yıl başlamadan ilan edilir. Tüm öğrenciler giriş yılına bakılmaksızın o yıl için ilan edilen yeni öğrenim ücretine ve ödeme koşullarına uymakla yükümlüdür.

Webdesign by Desk02