Gedik Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi

Gedik Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi,
Gedik Üniversitesi OBS GİRİŞ,öğrenci otomasyonu,Kampüs bilgi sitemi
OBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Gedik Üniversitesi Öğrenci Bilgi Otomasyonu,Gedik üniversitesi
Gedik Üniversitesi OBS GİRİŞ, Gedik Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi,Gedik Üniversitesi öğrenci bilgi sistemi , Gedik Üniversitesi sınav sonuçları , Gedik Üniversitesi vize sonuçları , Gedik Üniversitesi final sonuçları , Gedik Üniversitesi öğrenci girişi , Gedik Üniversitesi bilgi sistemi , Gedik Üniversitesi bilgi yönetim sistemi , Gedik Üniversitesi öğrenci giriş , Gedik Üniversitesi ders kayıtları , Gedik Üniversitesi ders kayıt tarihleri , Gedik Üniversitesi vize tarihleri , Gedik Üniversitesi final tarihleri , Gedik Üniversitesi bütünleme tarihleri , Gedik Üniversitesi sınav tarihleri , Gedik Üniversitesi ubis , Gedik Üniversitesi obis , Gedik Üniversitesi öbis , Gedik Üniversitesi obs , Gedik Üniversitesi öbs , Gedik Üniversitesi öibs , Gedik Üniversitesi bys , Gedik Üniversitesi otomasyon , Gedik Üniversitesi öğrenci otomasyonu , Gedik Üniversitesi öğrenci girişi , Gedik Üniversitesi e öğrenci ,
otomasyon,Gedik üniversitesi online
Yeni Kayıt Yaptıracak Öğrenciler İçin Eğitim Ücretleri
2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Eğitim Ücretleri

Zorunlu hazırlık sınıfı dahil olmak üzere verilecek olan burslarda, Tam Burslu: öğrenim ücretinin tamamını, %50 Burslu: öğrenim ücretinin yarısını, %25 Burslu: öğrenim ücretinin dörtte birini kapsamakta olup, öğrenciler öğrenim ücretinin geri kalan bölümünü ödemekle yükümlüdür.

Bir yıl süreli zorunlu İngilizce Hazırlık Programı uygulanan bölümlerde (Uluslararası Ticaret, Mekatronik Mühendisliği, Metalürji Mühendisliği, Mimarlık) programın sonunda İngilizce yeterlik sınavını başaranların doğrudan birinci sınıfa kayıtları yapılır. İngilizce Hazırlık Sınıfı, öğretim süresi sütununda gösterilen yıllara dahil değildir. Üniversitece kabul edilen; a) Ulusal ve/veya Uluslararası yabancı dil sınavlarının birinden yine üniversitece belirlenen düzeyde başarılı olduğunu belgeleyen, b) Üniversitece öğretim yılı başında yapılacak İngilizce yeterlik sınavında başarılı olanlar doğrudan birinci sınıfa alınırlar (Ayrıntılı bilgi için üniversiteye başvurunuz.)

Zorunlu İngilizce Hazırlık Programı uygulanan bölümler haricinde isteyen öğrencilere kontenjan dahilinde bir yıl süreli İngilizce Hazırlık Programı uygulanır. Hazırlık programı süresi, öğretim sütununda gösterilen yıllara dahil değildir.

2013-2014 ÜCRETLENDİRME ve BURSLULUK ESASLARI (YENİ KAYIT YAPTIRACAK ÖĞRENCİLER)
Fakülte / YO / MYO KDV Dahil Ücret KDV Dahil %50 Burslu Ücret KDV Dahil %25 Burslu Ücret
Mühendislik 17.500 8.750 13.125
İktisadi ve İdari Bilimler 17.500 8.750 13.125
Güzel Sanatlar, ve Mimarlık 17.500 8.750 13.125
Spor Bilimleri 15.500 7.750 11.625
Yabancı Diller Yüksekokulu 14.500 7.250 10.875
Meslek Yüksekokulu 11.500 5.750 8.625

Tablodaki tüm değerler TL'dir. KDV oranı % 8'dir.

Burslar

Öğrenim ücreti, Üniversite tarafından tahsilat için ilan edilen banka ve bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında her ayın ilk beş günü içinde olmak üzere toplam on eşit taksitte ödenebilir. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır, Gedik Holding çalışanlarına ve çocuklarına %10, Halil Kaya GEDİK Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunlarından burslu kazananlara %10, ücretli kazananlara %25 indirim uygulanır, kardeş indirimi kardeşlerden birisi için %10 dur. Şehit ve Gazi çocuklarına, %25 burs verilecektir. Milli sporculara %25 indirim uygulanır, Üniversite Yerleştirme sınavında ilk beş bine giren öğrencilere, Gedik Üniversitesini tercih etmeleri ve ücretli kazanmaları halinde %50 Halil Kaya GEDİK bursu verilir. Burslu Program/Bölümlere yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece öğretim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar karşılıksızdır. Normal Eğitim öğretim süresince devam eden öğrenciler için kesilmez. Burada sözü edilen burs, sadece bu kılavuzda ‘burslu’ öğrenci alınacağı belirtilen öğrencileri kapsar. Ayrıca her akademik yılsonunda yapılacak değerlendirmeye göre üstün başarı gösteren öğrencilere, o yılı izleyen öğretim yılı için geçerli olmak üzere karşılıksız “Akademik Başarı Bursu” verilecektir. Bu bursun miktar ve koşulları her akademik yıl için Mütevelli Heyetimizce belirlenir.

Webdesign by Desk02